HAKKIMIZDA

Ana Sayfa  →  Hakkımızda

KİTEKS

Hakkımızda

KITEKS NETWORK,2001 yılında kurulan, gecelik,pijama ve İç Giyim ürünleriyle 30 ülkeye ihracat yapan ANGEL STORY markası ile birlikte tüm Türkiye genelinde başlattıkları bir marketing (dogrudan pazarlama-satiş) sistemidir.
Üyelerinin tamamen kendi emekleri ile dogru orantılı olarak gelir elde ettikleri bir sistemdir.

KITEKS, Yüzlerce ürün iceren satış kataloglarını Ek İş yapmak isteyen üyelerine ücretsiz olarak gondererek hemen satışa başlama imkanı sunuyor. Üyeler ellerinde bulunan bu kataloglar sayesinde hem satış yapıyorlar, hem de KİTEKS sistemine yeni uyeler kazandırarak kazandırdıkları bu üylerin satışlarından da Alt Ekip satış primi alarak ayrıca gelir saglamış oluyorlar.

Değerlerimiz

Türkiye’deki marketing sistemine dâhil ettiğimiz ve giderek çoğalan üyelerimizle, sektöre kazandırdığımız yeni soluk ve her koşulda ilke edindiğimiz karşılıklı memnuniyet ve kazanç anlayışımızla; üyelerimiz için daima güvenilir ve kazandıran çözümler sunarız.  Global anlamda marketing sistemiyle ilgili gelişen tüm yenilikleri, üyelerimizin çıkarlarını korumak suretiyle kendi sistemimize hemen uyarlarız

Kalite Politikamız

‘KİTEKS’ bünyesinde sunulan tüm hizmet ve satılan ürünlerin, öncelikli olarak Temsilcilerimizin beklenti ve memnuniyetlerini karşılayabilecek kalite standartlarında olmasına büyük özen gösteririz. Satış sonrası hizmet, destek ve ulaşılabilirlik anlamında Temsilcilerimizi asla sıkıntıya sokmayız.

Tüm ürün ve faaliyetlerimizi; Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile bütünleşerek sürdürür ve bu anlamda örnek bir kuruluş olmak adına var gücümüzle çalışırız. En önemlisi kaliteli hizmet sunabilmek için ilk önce kendi çalışanlarımıza özen gösteriyor; onların motivasyonlarını artırmak adına düzenli olarak şirket içi eğitim, seminer ve toplantılar düzenliyoruz.

Misyonumuz & Vizyonumuz

KITEKS  misyonunu, her bütçeye uygun fiyatlarda şık ve kaliteli cok cesitli urunleriyle tuketicilerinin beginisine sunmak olarak

tanımlıyor. Ürünlerinde kaliteyi, uygunluğu ve değeri birleştiren KITEKS, aynı zamanda müşterilerine benzersiz bir hizmet anlayışı da sunuyor.

KITEKS,iki ayrı alanda müşteri gereksinimlerini karşılamayı amaçlıyor: Öncelikle, KITEKS'in, tüm müşteri gruplarına hitap eden kişiye urun alanında bir numaralı marka olmasını sağlamak; ikinci olarak da, hediyelik eşya seçiminde alıcılara birbirinden cazip ürünleriyle sonsuz seçenekler sunabilmek.

KITEKS vizyonunu kendi alanında kusursuzluğa ulaşabilme üzerinde odakladı. KITEKS ayni zamanda  bugün piyasada, üstün kalite, makul fiyatlar ve şıklığın simgesi olarak algılanmak en buyuk gayesi.

KITEKS'in en buyuk  ise  en yüksek düzeyde müşteri memnuniyetinin elde edilmesi ve en yüksek kalitede ürünlerin müşterilerinin beğenisine sunmasidir.

KITEKS,birbirinden güzel ürünlerini cazip ve samimi bir ortamda sunarak, musterilerine doyumsuz bir alışveriş zevki sunuyor.

 Kiteks tum uyelerine satislarinda basarilar diliyor.